Reklama w regatach

Nasz ambitny program regatowy, oparty o nowoczesny jacht oraz zakładający udział w najważniejszych regatach lokalnych, Pucharze Polski oraz Europejskim Pucharze Scandinavia650 oraz w Mistrzostwach Europy, wymaga znacznych nakładów finansowych. Poniesione nakłady pozwolą jednak na szerokie rozpropagowanie marki, znaku handlowego i oferty sponsora.

Dlatego właśnie zwracamy się z popozycją umieszczenia Państwa reklamy w centrum tych wydarzeń w kolejnych sezonach regatowych.

Nasz jacht oferuje atrakcyjną wizualnie przestrzeń dla reklamy zarówno na żaglach o łącznej powierzchni ponad 60m2, jak i na kadłubie oraz w kokpicie. Sam żagiel dodatkowy to 35m2 powierzchni będącej wspaniałym, przykuwającym powszechną uwagę, nietuzinkowym nośnikiem reklamy.

Parametry nautyczne oraz styl żeglowania jachtami klasy Scandinavia650 zapewnią znaczne prędkości oraz olbrzymią widowiskowość i medialność zawodów, a ponieważ stawka jachtów jest bardzo wyrównana, regaty promują najlepszych sterników i załogi, pozwalając na zacięta walkę od startu do mety. Taka formuła zawodów doskonale koresponduje z cenną pod względem sportowym oraz wartościową marketingowo ideą fair play.

Dysponując zapleczem w postaci bogatego doświadczenia własnego w startach oraz doświadczenia Stowarzyszenia Scandinavia650/Skippi650, Pucharu Polski Jachtów Kabinowych oraz Polish Match Tour w organizacji regat, możemy zaproponować sponsorom dowolnie szeroki program reklamowy, od reklamy na jachcie, żaglach ubiorze załogi i środkach transportu, poprzez udział jachtu i załogi w targach i imprezach żeglarskich oraz branżowych Sponsora, aż po organizację regat firmowych lub sponsoring tytularny regat rangi Pucharu Polski.

We współpracy ze Stowarzyszeniami klasowymi i Polish Match Tour, bierzemy udział w wydarzeniach promocyjnych klasy, publicznych prezentacjach jachtów jak regaty pokazowe pod Wawelem połączone z ekspozycją jachtów na Krakowskim rynku w roku 2007 oraz podobne regaty w roku 2011, jak również w targach żeglarskich Wiatr i Woda oraz Boatshow.

Poza sezonem oraz w przerwach między regatami, jesteśmy gotowi udostępnić jacht jako eksponat na wszelkiego rodzaju targi i wystawy, jak również do prezentacji w siedzibie Sponsora oraz poza nią, na lądzie, jak i na wodzie.
Każde tego typu wydarzenie może stanowić okazję do promocji znaku, marki oraz zgodnej z ideą fair play misji Sponsora.

Dzielimy się pasją . . .W ramach umowy ze sponsorem zapewniamy również dedykowane materiały foto i video, a także media relations i monitoring mediów. Działając pod marką firmy związanej również z reklamą, poligrafią i multimediami, gwarantujemy wysoką jakość materiałów, a na wszystkie usługi wystawiamy faktury zgodnie z życzeniem Sponsora. Nasza działalność w zakresie reklamy w żeglarstwie realizowana będzie w oparciu o stosowną licencję Polskiego Związku Żeglarskiego. Reklama w regatach oferowana przez nas jest reklamą publiczną i jako taka winna być traktowana pod względem podatkowym.

Zaproponujemy Państwu wybór spośród dostępnych rozwiązań reklamowych, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań, a by dokładnie spełnić oczekiwania Sponsora, jesteśmy również gotowi zaprojektować i wdrożyć rozwiązania spełniające specyficzne wymogi, w tym wymogi prawne i skarbowe.

Wszelkich informacji na temat jachtu, załogi, programu startów, możliwości promocji Państwa firmy udzielą oraz spotkają się z Państwem i przedstawią wizualizacje potencjalnej reklamy Państwa firmy na naszym jachcie:

Michał Pałasz
michal.palasz@freelance.katowice.pl
tel. 0607 402 737

Magdalena Balcerak
magdalena.balcerak@freelance.katowice.pl
tel. 0606 980 400